عطر
18دی 1398
| عطر , perfume|0دیدگاه

عطر از کجا بخرم ؟

عطر از کجا بخرم ؟

1-خرید خود را گسترش دهید. سعی نکنید در یک سفر خرید عطر و بوی مناسب را انتخاب کنید. هرچه عطرهای بوی بیشتری پیدا کنید ، بینی شما نسبت به بوی عطر حساسیت بیشتری پیدا می کند و امتحان کردن چندین عطر را سخت می کند. از آنجا که می خواهید برای تصمیم گیری بوی طیف عطر و بوی بدهید ، سعی کنید طی چند روز سفرهای خرید خود را فضا کنید.

 

2-هنگام خرید ، عطر و بوی نکنید. هنگام خرید عطر خود ، هیچ محصول معطر پوستی مانند لوسیون بدن ، اسپری های بدن و یا حتی دئودورانت به شدت معطر استفاده نکنید. این عطرها می توانند از عطر و بوی عطر منحرف شده و از آن تداخل پیدا کنند.

 

3-با خودهمراهی در نظر بگیریدو دوست خود را برای کمک به تصمیم گیری خود همراه کنید. به خصوص اگر عطر یک هدیه باشد ، از طریق دیگری که فروشنده را می شناسد می تواند بسیار مفید باشد. اگر عطر را برای خود انتخاب می کنید ، در نظر بگیرید که دعوت از یک دوست مفید است یا حتی تصمیم شما را سخت تر می کند

 

4-در فروشگاه های خود تحقیق کنید فروشگاه هایی را که با دقت بازدید می کنید انتخاب کنید. اطمینان می دهد که فروشگاه ها با داشتن یک کاردان آگاه و معتبر ، و ارائه خدمات به مشتریان شخصی ارائه می شوند. همچنین اطمینان حاصل کنید که فروشگاه هایی که می خواهید در محدوده قیمت شما باشند.

فروشگاه های بزرگ مانند میسی خدمات به مشتریان خوبی دارند ، گرچه محصولات آنها گران قیمت است. بسته به اندازه ممکن است بوتیک های کوچک گران قیمت باشند و از تنوع کمتری برخوردار باشند اما محصولات و خدمات مشتری آنها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
سعی کنید در فروشگاهی خریداری کنید که عطر یکی از عمده محصولات فروخته شده باشد. اگر به یک فروشگاه پوشاک بروید که چند عطر نیز به شما بفروشد ، گزینه های زیادی وجود نخواهد داشت و ممکن است کارکنان آنها به اندازه کارمندان فروشگاه های تخصصی آگاهی نداشته باشند.

 

5-از یک فروشنده برای کمک بخواهید. در حال حاضر شما باید از قبل ایده خوبی داشته باشید که به دنبال چه عطر و بویی هستید. به یک فروشنده موجود نزدیک شوید و سؤال کنید که آیا آنها می توانند به شما در یافتن عطر مناسب کمک کنند. آنها از کمک کردن خوشحال خواهند شد و دانش آنها در مورد محصولات جستجو را آسانتر می کند.

شما می توانید مانند چیزی بگویید ، "من تعجب می کردم که آیا می توانید به من کمک کنید تا عطر خودم را انتخاب کنم. من به دنبال یک عطر ماندگار نیمه طولانی با بوی خنک و مرکبات هستم. دامنه قیمت من 50-یک میلیون تومان  است. "
اگر هیچ ایده ای ندارید که چه چیزی را دوست دارید ، از فروشنده بخواهید که به شما اجازه دهد یکی از محبوب ترین عطرها را از
هر چهار دسته رایحه بو کند.
اگر عطری را به عنوان هدیه می دهید و تصوری ندارید که گیرنده چه چیزی را دوست دارد ، از فروشنده بخواهید که محبوب ترین عطرها ، به خصوص عطرهای گل را به شما نشان دهد ، زیرا اینها جهانی ترین دسته عطر هستند.

 

برا مشاهده عطر و ادکلن  فروشگاه سنسو کلیک کنید (قیمت های استثنایی با گارانتی اصالت کالا برای اولین بار در ایران)

 

جستار های وابسته:

فروشگاه اینترنتی معتبر عطر

خرید اینترنتی معتبر عطر

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد , لطفا فیلد های ستاره دار را تکمیل نمایید

عنوان عطر سنسوپرفیوم مرجع تخصصی عطر ادکلن مردانه و زنانه

قیمت : تومان