عطر
30مرداد 1400
| عطر , perfume|0دیدگاه

تحلیل عطر باربری هیرو

تحلیل عطر باربری هیرو 

با مجوز Coty ، جدیدترین عطر ، Burberry Hero ، به تازگی به عموم ارائه شده است. همانطور که مقاله ای که در اوایل ماه جاری منتشر کردیم ، Burberry خوشحال است که از کمپین Burberry Hero ، رایحه جدید مردانه ، با بازیگری نامزد اسکار ، Adam Driver ، رونمایی می کند.

"فیلم مبارزاتی ، به کارگردانی جاناتان گلیزر و تصاویری که ماریو سورنتی از آنها عکاسی کرده است ، تصویری مرموز و ماجراجویانه درایور را در زیبایی اعجاب انگیز دنیای طبیعی ، در جستجوی آزادی و دگرگونی شخصی ، که دیگر با پیش فرض ها مهار نمی شود ، به تصویر می کشد. روح عطر را در بر می گیرد و آزادی بیان و زیبایی تضادها را در بر می گیرد. "کوتی به ما اطلاع می دهد.

بسیار خوشحالم که با کمپانی Burberry در کمپین عطر Burberry Hero و با طراح Riccardo Tisci در نمایندگی اولین عطر خود برای این برند همکاری می کنم. - آدام درایور

"این کمپین کلیشه های سنتی مردانگی ، گرد هم آوردن اسب و انسان و ایجاد افسانه مدرن را به چالش می کشد. تصاویر قدرتمند اسب در برابر خط ساحلی وسیع ، رمزهای دوگانگی و قدرت پادشاهی حیوانات ریکاردو تیسچی را کشف می کند. از طریق استعاره روشن در مورد تبدیل شدن یک انسان به یک موجود افسانه ای در دریای قدرتمند ، کمپین داستان مردی را نشان می دهد که به ناشناخته ها می پرد ، بر مبارزات غلبه می کند و به چیزی جدید تبدیل می شود ، در حالی که به خودش وفادار است. "

ایجاد یک عطر یک فرایند شخصی و صمیمی است ، و من به ویژه این را برای Burberry Hero احساس کردم - اولین عطر من برای نام تجاری. من می خواستم Burberry Hero مردانگی مدرن را در بر بگیرد و بر اساس غرایز اولیه انسان و حیوان بازی کند و دوگانگی بین قدرت و حساسیت را هدایت کند. من بسیار هیجان زده هستم که با Adam Driver شگفت انگیز برای تجسم Burberry Hero برای خانه کار کرده ام. او از این عمق باورنکردنی در بیان معنای مردانگی امروز برخوردار است - چگونه قدرت می تواند ظریف باشد و احساسات می توانند قدرتمند شوند. بنیانگذار ما ، توماس باربری ، مردی بود که این تعادل را نیز رعایت کرد ، از اسب قدرتمند اما عاشقانه به عنوان نماد نمادین مارک خود استفاده کرد ، و الهام بخش بسیاری از کدهای خانه بود که ما امروز ادامه می دهیم. - Riccardo Tisci ، مدیر خلاق Burberry

 

بطری مانند عطری که دارد قوی و مدرن است. شکل زاویه ای آن یک تفسیر مجدد انتزاعی از سم اسب است که با نشان Burberry حک شده است. همچنین دارای مونوگرام توماس بربری ، اشاره ای به بنیانگذار خانه است.

مجموعه BURBERRY HERO شامل 50 میلی لیتر ، 100 میلی لیتر و 150 میلی لیتر ادو تویلت و سه محصول نظافتی - مومیایی بعد از اصلاح ، شستشوی مو و بدن و دئودورانت - که مجموعه Burberry Hero را تکمیل می کند. از 2 آگوست 2021 با قیمت 78 دلار (50 میلی لیتر) ، 99 دلار (100 میلی لیتر) و 135 دلار (150 میلی لیتر) منحصراً در بلومینگ دیلز موجود است.

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد , لطفا فیلد های ستاره دار را تکمیل نمایید

عنوان عطر سنسوپرفیوم مرجع تخصصی عطر ادکلن مردانه و زنانه

قیمت : تومان